KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277431
nr 1727 7431
Bertil Widbrant
(1914-1988), Sverige
Oljemålning, Stockholmsmotiv. Signerad. Olja på duk, 40x31 cm, yttermått inklusive ram: 51x43 cm
Bertil Widbrant, svensk målare född 1914, död 1988.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 september 2025
kl 20:19:36
29/9 12:57:19
250 kr
29/9 17:59:27